W środę, 3 kwietnia 2019 r. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w  Mrągowie wspólnie z Zarządem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej w Mrągowie zorganizowała eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”.

W środę, 20 marca br. w ramach projektu „Laboratorium. Mój Profil” mrągowską strażnicę odwiedzili uczniowie klasy 8. ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu.

W sobotę, 9 marca 2019 r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 im. Władysława Jagiełły w Mrągowie odbył się V. Charytatywny Maraton Zumba Fitness – Dzień Kobiet z Zumba.

W czwartek, 07 marca 2019 r. przedstawiciele KP PSP w Mrągowie wzięli udział w Targach Edukacji i Pracy Powiatu Mrągowskiego.